Repertuar

ZAPRASZAMY NA PREMIERĘ !

W dniu 22 i 23.09.2018 godzina 19.00

W scenariuszu wykorzystano teksty Laury Kielińskiej
Na instrumentach grają:
Pianino – Laura Kielińska.
Gitara klasyczna – Antonina Majcher, Laura Langa-Pobrudzka.

Ja szesnastolatka…  – to zabawna monodrama – świat widziany oczami szesnastolatki – pomimo elementów komicznych sztuka przedstawia szereg zaskakująco dojrzałych konstrukcji światopoglądowych, rodzących się w umyśle dorastającej nastolatki.

Sztuka w reżyserii Jolanty Sikorskiej na podstawie opowiadania Johna Hamilltona  „Not always young’

Czas trwania sztuki; 45 minut

 

 

Laura Kielińska – jako szlona szesnastolatka.

 

 

 

Mateusz Konkel – jako brat szalonej szesnastolatki

 

 

 

Antonina Majcher – jako koleżanka szesnastolatki.

 

 

 

=============================================================================

Jajka w pomidorach…to zabawna komedia w dwu aktach, wyreżyserowana na podstawie scenariusza – autora bulwarowych komedii – Johna Trevora.

Anglia – druga połowa XX wieku. Młody obiecujący pracownik dużej międzynarodowej korporacji telekomunikacyjnej poznaje tajemniczą kobietę. Kiedy okazuje się, że jest ona córką prezesa firmy, w której pracuje, wpada w panikę. Mając wrażenie, że jest kaprysem bogatej kobiety, bojąc się o swoją karierę i w strachu przed szefem, wymyśla przewrotny plan pozbycia się adoratorki. Niestety im bardziej stara się wybrnąć z pachnącej mezaliansem sytuacji, tym bardziej sprawy zaczynają się komplikować.

Czas trwania sztuki – 80 minut.

Reżyseria: Jolanta Sikorska

======================================================

Szczypiorkiem po oczach…

Francja lata dwudzieste, mały hotel na obrzeżach Carcassone. W hoteliku spotykają się; znana pisarka powieści kryminalnych, potentat przemysłowy pan Blanchard, arystokratka pani Genevieve de Fontenay, znany jubiler wraz z narzeczoną oraz tajemnicza pani Bonnet. W nocy słychać krzyk „złodziej, ktoś ukradł mój naszyjnik!” To nie jedyna niespodzianka, która wydarzyła się tej nocy. Sprawę prowadzi starszy inspektor Clouseau. Zwariowane sytuacje, akcja pełna humoru, doskonała gra aktorów, świetna zabawa.

ZAPRASZAMY

 

 

 

 

 

==============================================================

Biuro matrymonialne.com…

Ben jest pracownikiem niewielkiego biura matrymonialnego w centrum Londynu. Pewnego dnia odwiedza go jego dawny kolega – Phill – jest rozwiedziony i szuka partnerki na całe życie. Ben zobowiązuje się znaleźć mu żonę w trzy dni. Ostra selekcja trwa. Przez biuro przewijają się najróżniejsze kandydatki; wdowy panny i rozwódki. Każda ma swoje życzenia, oczekiwania i marzenia. Wszyscy chcą znaleźć tego, lub tę jedyną…Niestety nie wszyscy są zupenie „normalni” ich oczekiwania są czasami bardzo zaskakujące. Szybkie wymiany zdań, zwariowane dialogi, cięte riposty i szaleństwo w oczach. Zobaczcie jak wygląda „zwykły” dzień pracownika biura matrymonialnego

Sztuka Andrzeja Dembończyka w adaptacji Alfreda Dumas.

Reżyseria Jolanta Sikorska

Czas trwania: 80 min